RAZNO > PREDSTAVITE SEBE I VAŠ  HANGAR

Pozz.. :D

(1/11) > >>

Daky:
Pozdrav braco, ja sam Dalibor Ilic, imam 16 godina, tacnije 1998.godiste sam.. Zivim u Starcevu to je selo pored Petrovca na Mlavi i u okolini Pozarevca... Poceo sam ovim da se bavim od pre nekoliko godinina otrpilike bi to trebalo biti oko 3 godine, poceo sam malim helikopterima od kineza i to mi je bilo nesto najzanimljivije, zatim posto je moj tata bio modelar od pre vise od 10 godina on je to batalio i sad sve je to ostalo da ja cuvam.. Imam 4 aviona i 1 auto.. Nabavicu ih jos sigurno, cilj mi je jednog T-rexa da uzmem... Inace nazive aviona bas i ne znam jer su stvarno stari dok znam za crvenog da je Midlestick, zeleni valjda Amater jer je rucno pravljen i auto Tyrannosaurus.. Pored modelarstva bavim se sa bubnjevima, pecanjem, motorima.. :-) Eto toliko od mene a imao bih jos koliko toga zapisati..  ;D ;D E i da da ne bih zaboravio, ovaj crveni Midllestick sam ga licno ja razbio zato sto mi je komanda bila kontra, tata ga bacao iz ruke zato sto je bio neravan teren i ja povlacim na dole da bi se avion podigao gore kad ono bilo je okrenuto i avion direknto u zemlju, LICNO sam ga ja sam zakrpio i sad je sve uredu.. :)

Daky:

rajker:
 :)aplauz Dobro doso !  Sretno !!!

sova:
lep vozni park!!!

Daky:
Hvala, bolje Vas nasao! :D :)  (<--)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version