Author Topic: Gde ste kupili poslednje baterije? Domace/strane prodavnice? Tesko nabaviti?  (Read 39002 times)

Offline petar

• Full Member
Znam da ovo nema direktne veze sa baterijama, ali da se nadovezem.

Da, Ali-express ne salje u Srbiju pakete ima vec vise od 4 meseca (tada sam primio zadnji paket).
I meni se desilo isto, a to je da na sve moguce nacine pokusavaju da izbegnu da vrate pare, ali ih ipak vracaju, po malo, ali vracaju.

Inace posta ne radi u celom svetu kako treba...

Uzeo sam iz Amerike onu tanku foliju za sobne modele (neku "Super ultra film, ima oko 1.2g/m2).
I putovala je preko mesec i po dana.  Kada je dosla u Nemacku iz Amerike, avionom... stajala je kod Nemaca 2 nedelje, onda je dosla u Austriju i tamo je stajala 2 nedelje... i tako...

Znaci, kao da posiljke imaju koronu, pa cekaju u karantinu dve nedelje, da se vidi imaju li paketi koronu ili ne... pa na kraju im mere temperaturu, da se vidi da li mogu da ih posalju dalje...

I tako...   Sve lepse od lepseg, ali, znajuci u kakvom svetu zivimo i sa kakvim "divnim" osobama delimo planetu Zemlju, ama bas nista me ne cudi.

A i na kraju krajeva, bas me nesto .... za foliju i za baterije, doci ce vreme da nam "divni" "ljudi" oduzmu i jos po nesto...

Offline mmarkkony

• Newbie
  • *
Meni je roba kupljena na eBay-u stigla u Srbiju još 20.06. ali nikako da stigne na moju adresu. Da li neko moze da me posavetuje kako da dođem do mog paketa?

Inače, u poslednjih 2-3 meseca od 20 kupovina 15 mi je uredno stiglo, za 4 mi je vraćen novac a ovu poslednju još uvek jurim.