Author Topic: Gde ste kupili poslednje baterije? Domace/strane prodavnice? Tesko nabaviti?  (Read 25982 times)

Offline Coja

• Newbie
  • *
Ne znam u čemu je problem, naruči preko Adama i stiže ti sigurno za maksimalno nedelju dana, jedino ako ti je žao da daš čoveku neki dinar za uslugu.....
Spektrum DX9

Offline firebird

• Sr. Member
  • Bojan , Kragujevac
Ne radi se o tome, već sam razgovarao sa njim i imali smo do sad korektnu saradnju.

Nema na Hobbykingu baterije kakve mi odgovaraju po gabaritima i to je to!

Offline brankelot

• Pocetnik
  • *
Da li su poceli sa Hobbykin-a da salju u nasu zemlju opet ?

Offline marko.jovanovic

• Hero Member
Čajna hobi lajna (tako ih mi zovemo) imaju odlične baterije i šalju kod nas osim toga imaju baterije koje mi koji vozimo quadkoptere svi koristimo a to su baterije sa veoma velikim C brojem, ušli ljudi u šriču i napravili jeftine baterije, POređenja radi gensace tatto r line batereje koštaju i po skoro 40 dolara a ove su 20 budu i manje na popustima, imali su i akciju za nekek baterije uzmeš jednu oni ti spakuju dve. Takođe vrlo su kvalitetne baterije i to što koštaju toliko manje ne znači da su po perfomansama lošije...
https://chinahobbyline.com/index.php?route=product/product&product_id=4

Imaju svašta još nešto pa koga zanima......
The ground is the limit (or a water)

Offline brankelot

• Pocetnik
  • *
E super bas cu da pogledam . Meni trebaju i za posao . Jeftinije su mi od profi varijanti a zavrsavaju mi stvar

Offline bora61

• Full Member
HobbyKing.
Razgovor za posao u drzavnoj sluzbi.
Predsednik komisije:`Zasto bi smo bas vas primili u ovu sluzbu`?
Kandidat:`Daj, cale, nemoj da me za*ebavas.

Offline brankelot

• Pocetnik
  • *
HobbyKing.

A jel stizu baterije u srbiju znam da jedno vreme nisu bas hteli da salju ovamo.

Offline alzo

• Full Member
 Stižu ali samo sa EU skladista pošto ne idu avio poštom

Offline brankelot

• Pocetnik
  • *
Super hvala