RC DRUŽENJE > PRETHODNI SKUPOVI

RC SKUP LESKOVAC 2013

(1/16) > >>

Goran-Le:
Konacno je pala odluka!
Skup RC modelara odrzace se na leskovackom aerodromu 31.8.(predzadnji dan rostiljijade ;namig) sa pocetkom od 9h. Za sve ucesnike bice obezbedjeno pice i klopa,ne,ne,ne... nece to biti ni gulas ni kupus ni pasulj niti... bice onoga po cemu smo mi Leskovcani i poznati,ROSTILj. (pijemo)
Svi su dobro dosli!!! (<--)
P.S. Narocito ce ovaj skup biti vazan za upravu aerokluba jer zadnje vreme se protiv naseg kluba dosta vodi negativna kampanja,razlog mozemo samo nagadjati mi iz kluba ali se nadamo da vecim odzivom nasih prijatelja modelara  mmmm,skrenemo malo paznju da i ako nelete pravi avioni uspesno radi modelarska sekcija i aeroklub,koliko to uslovi dozvoljavaju, radi i funkcionise i polako nakon nekoliko godina opet staje na svoje noge!!!
Pozdrav svima i ocekujemo vas!

sasa:
 :)aplauz :)aplauz :)aplauz (:sok:) (:sok:) (:sok:)
Prvi sam se upisao,...joooooooj ...rostilj ..a muckalica,a ljute paprike  :sljus .samo da ne zaboravim tablete za pritisak.  :hehe

Belja kv:

--- Quote from: sasa on August 07, 2013, 10:12:34 PM --- :)aplauz :)aplauz :)aplauz (:sok:) (:sok:) (:sok:)
Prvi sam se upisao,...joooooooj ...rostilj ..a muckalica,a ljute paprike  :sljus .samo da ne zaboravim tablete za pritisak.  :hehe

--- End quote ---

Jesi cica prvi ali neces ga ici bez mene.... oo)) Dolaze i Kraljevcani ()-()

Pozdrav

vpilic:
Ja i moja ekipa sigurno dolazimo  (yay)

kole_niš:
Bravo! Dolazimo!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version