Author Topic: Voznja na Mirijevu  (Read 4808 times)

Offline firtz

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 64
    • Firtz
Voznja na Mirijevu
« on: March 29, 2008, 06:01:20 PM »
Evo upravo sam se vratio sa voznje na Mirijevu, na pomocnom terenu FK Balkan Bukovica...

Bili su Biljan, Dexy, Mitja, Sale, Bane i Ja.
 Nas 6 a 5 autica...

Izgleda da je neki maler bio na snazi taj dan, uglavnom Sale je odmah slomio drzac tocka, ja nisam nikako uspeo da upalim auto, Mitja je imao neispravnu svecicu, Biljanu auto nije hteo da startuje. Dexy je bio spreman za voznju...
Mitja je posle nekog vremena uspeo da sredi auto, Biljan isto, ali mu je ubrzo ispala poluosovina, ali smo i to resili (imali smo rezervnu). Nakon toga je ljuljnuo u stenu i otkinuo tocak....
Sale je uspeo da popravi nosac tocka, ali ga je stanica zezala, pa smo nesto uspeli da spakujemo sa drugim daljincem barem da malo razradi auto, jer je nov, premijerno upaljen....

Ja sam se vozio neko vreme dok nisam ljuljnuo i polomio nosac spone, tako da je samo Dexy na kraju ostao da se voozi sa Mitjom...

sve u svemu odlicno iskustvo, upoznali smo ekipu i rasplozeni smo za dalja druzenja,.....

Pozzzz
Nenad Djordjevic, inženjer elektrotehnike
firtz79@gmail.com

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Voznja na Mirijevu
« Reply #1 on: March 30, 2008, 09:53:19 AM »
Drago mi je da cujem da ste se okupili u tolikom broju! Nadam se da cu vam se uskoro pridruziti sa mojom Ultimom RB na struju, samo da vise stigne stanica!

Mislim da ste juce na jedan dosta bolan nacin shvatili koliko je bitan izbor terena  :-\. Ja sam svoj prvi auto kupio jos '99 i vrlo brzo naucio da iskljucivo od mesta po kog ga vozim zavisi i dali cu ga slupati ili ne. Koliko god dobro da covek zna da vozi greske se desavaju  :(. Doticnii teren nisam video ali to stenje i kamenje u koje ste udarali bolje da nije bilo tu ...  Trebamo da se bacimo u ozbiljnu potragu za adekvatnim terenom koji po mogucstvu ima i neko prirodno uzvisenje. Jednom kad covek shvati koliko je lakse da vozi kada gleda auto odozgo maltene ne zeli vise da vozi sa zemlje.

Pozdrav
Veljko

Offline firtz

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 64
    • Firtz
Re: Voznja na Mirijevu
« Reply #2 on: March 30, 2008, 01:23:14 PM »
Problem nije ni bio u terenu vec u nama, jer smo mi i izneli te gume i stenje na teren da napravimo prepreke oko kojih bi vozili.....
JBG...

A za teren, pa i juce se pricalo o tome kako nam treba nesto da napravimo za sebe.....

Pozzz
Nenad Djordjevic, inženjer elektrotehnike
firtz79@gmail.com

dexy

  • Guest
Re: Voznja na Mirijevu
« Reply #3 on: March 30, 2008, 01:58:34 PM »
A za teren, pa i juce se pricalo o tome kako nam treba nesto da napravimo za sebe.....

Ja sam jos ranije predlozio poljance kod mene, ima i uzvisenje sa kog moze da se vozi. Doduse treba odvojiti jedan vikend da se nevozi nego da se ore livada :)

Nego ajde bacite snimke od juce...

micha

  • Guest
Re: Voznja na Mirijevu
« Reply #4 on: March 30, 2008, 05:59:14 PM »
Ajde postavi te neke snimke i da vidimo pa da se dogovorimo da idemo i sledece nedelje