Author Topic: Becej snimci by Rajker  (Read 434702 times)

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #225 on: February 24, 2014, 10:10:49 PM »
Rajker ti ili brišeš sve snimke ili imaš neograničene resurse što se tiče skladištenja kao Google  :_D

Ako nedeljno ne postaviš izmedju 10 i 170 video snimaka na forum mislim da dobijaš koprivnjaču....  (:sok:)

Ne verujem da u ovom delu galaksije neko postavlja više snimaka....

Nemoj da se ljutiš molim te to je svakako tvoje pravo ali kada prosečan korisnik foruma otvori stranicu stiče utisak da su modelarstvo samo ti modeli.....

Lepo je što voliš da praviš i letiš modele i što imaš vremena za to ali mislim da ne moramo da budemo svedoci baš svakog leta.

Veliki pozdrav Ivan

 (pijemo)
\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #226 on: February 24, 2014, 11:52:12 PM »
Rajker ti ili brišeš sve snimke ili imaš neograničene resurse što se tiče skladištenja kao Google  :_D

Ako nedeljno ne postaviš izmedju 10 i 170 video snimaka na forum mislim da dobijaš koprivnjaču....  (:sok:)

Ne verujem da u ovom delu galaksije neko postavlja više snimaka....

Nemoj da se ljutiš molim te to je svakako tvoje pravo ali kada prosečan korisnik foruma otvori stranicu stiče utisak da su modelarstvo samo ti modeli.....

Lepo je što voliš da praviš i letiš modele i što imaš vremena za to ali mislim da ne moramo da budemo svedoci baš svakog leta.

Veliki pozdrav Ivan

 (pijemo)
Ok shvatio sam sta hoces da kazes.Jedino se ne slazem s tobom u vezi sa time,da ljudi odlucuju iz mojih videa koji ce avion da grade!  (nene) Ovako stoje stvari.Ja sam jos guster u ovom sportu,,imam samo 7-8 meseci od pocetka.Imam priliku snimati jer imam male kamerice,pa onda zasto da ne snimam.(i to ne bas svaki moj let,,,ali dosta njih)Mogu reci da su ti snimci licno meni puno pomogli(pogledajuci vise puta) da savladam neke vestine u toku leta,pa da sto pre ,sto bolje naucim leteti.To sto postavljam videa nekima goduje nekima ne(razliciti smo ljudi).Hteo sam da pomognem pa ce neki povuci pouke iz mojih gresaka iliti uspeha.Ja se ne razumem u multikoptere u helikoptere u brodove ,aute(mada se trudim da i o njima sto vise naucim) .Ovo je ostalo meni od RC-a ,,,sto i letim.Avione pravim sam ,crtam,rezem lepim,farbam,i  ostalo sto ide jos uz to.Sam sebe pohvalim kad iz svojih ruku dela izadje neki avion i poleti uspesno.Sto nebi onda podelio tu  radost sa ostalim clanovima foruma.(Ja bar tako razmisljam)Sto se tice gledanja mojih videa,da se vratimo na to,,,jos nisam dobio nikakvu kaznu iliti ukor od moderatora,administratora.Dok mi ne zabrane ja cu i dalje postavljati svoja videa,a na vama clanovima foruma je odluka dali cete pogledati ili ne.(Tako je to jednostavno,ako nisi voljan gledati Rajker video,ne otvoris taj topik)
Na kraju da napisem jos ,nisam uopste ljut na tebe, ni na ikoga,,,pozdrav od Rajkera !
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #227 on: February 25, 2014, 09:32:36 PM »
 (rip..) Speed XS   Nazalost ali desavaju se i greske ,recimo u letu izgubis dva srafa od motora  oo))

Nije sramota učiti !!!

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #228 on: February 25, 2014, 10:43:04 PM »
Saud track je vrh!
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #229 on: February 25, 2014, 11:10:14 PM »
F.U.C.K.   mmmm (mozda je bacena neka crna magija)…
Sve sto leti, ima tendenciju i da padne… ali odlicno si ga savladao i leteo… za kratko vreme.. Poslacu ti malo Thread Locker… cisto da imas…

Da li si se vec zasitio istog … ili se tek oslobodio  :jaki:

RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #230 on: February 26, 2014, 09:37:19 AM »
F.U.C.K.   mmmm (mozda je bacena neka crna magija)…
Sve sto leti, ima tendenciju i da padne… ali odlicno si ga savladao i leteo… za kratko vreme.. Poslacu ti malo Thread Locker… cisto da imas…

Da li si se vec zasitio istog … ili se tek oslobodio  :jaki:
Hvala na podrsci,,,(magija ??? - pa juce sam dobio i toplo i hladno od nekih  mmmm )nisam se zasitio ovakvih letova,naprotiv bas sam se uzivio kad ono....  :sljus   Pa dosta je duvao i vetar a i ja moron nisam proveravao srafove na motoru.Delom i moja greska jer je vetar naglo udario sa strane,avion  se vise prevrnuo,ali i nedostatka dva izgubljena srafa u letu jos isto uticalo na ovaj pad.Dva gornja srafa su bila olabavljena a dva donja ko da ga i nikad nije bilo  (:sok:) Ja pomislio da pri udaru su se glave srafova otcvikale,ali navoji na motoru nisu osteceni a srafovima ni traga.Brzina,drmanje cini svoje ,treba proveravati spojeve i na drugim mestima ne kao JA ,samo na servoima eleronima.Ko bi pomislio na motor da se olabave ti srafovi ( :sljus :sljus :sljus)Odsad pre svakog leta bilo kog mog aviona imam da proverim i srafove na motorima  mmmm Zao mi ga je,bas sam ga zavoleo,posle tolike pohvale,da ga tako sahranim,(da ne zaboravim-ovo je i poklon avion od Male Ivance)nije mi bas prijatno !
« Last Edit: February 26, 2014, 09:50:58 AM by rajker »
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #231 on: February 26, 2014, 06:06:58 PM »
Evo prilike pa da se prisetimo kako je lepo leteo Speed XS ,pre kobnog pada , predzanji let,jos je bio u jednom komadu  (mazi)

Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #232 on: February 27, 2014, 10:21:41 PM »
Malo da smirimo zivce  ;namig

Nije sramota učiti !!!

Offline banbo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 612
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #233 on: February 28, 2014, 09:48:15 AM »
Pa ako uzmemo u obzir da letis non-stop, logicno je da nekad moras i da padnes :) Zato je uvek tu let za opustanje i smirivanje zivaca  (<--)
Samo napred  (work) pokrpi masinu i na livadu  ;namig
Make things as simple as possible, but not simpler.

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #234 on: February 28, 2014, 02:06:27 PM »
Pa ako uzmemo u obzir da letis non-stop, logicno je da nekad moras i da padnes :) Zato je uvek tu let za opustanje i smirivanje zivaca  (<--)
Samo napred  (work) pokrpi masinu i na livadu  ;namig
(:good) Hvala !!!
Nije sramota učiti !!!

Offline jorgo

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 54
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #235 on: March 01, 2014, 06:50:20 PM »
 Stvarno uzivam gledajuci tvoje snimke!  :)aplauz
 Ja sam iz Bgd-a, Rajkera nikad nisam ni video ni cuo, da neko ne pomisli da ovo pisem jer me je neko zamolio!!!  mmmm
 Nema ljutis  :big smile
 Pozdrav SVIM forumasima  ()-()
« Last Edit: March 01, 2014, 08:47:14 PM by jorgo »

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #236 on: March 01, 2014, 09:25:15 PM »
Stvarno uzivam gledajuci tvoje snimke!  :)aplauz
 Ja sam iz Bgd-a, Rajkera nikad nisam ni video ni cuo, da neko ne pomisli da ovo pisem jer me je neko zamolio!!!  mmmm
 Nema ljutis  :big smile
 Pozdrav SVIM forumasima  ()-()

Pozdrav i tebi i Hvala !
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #237 on: March 01, 2014, 09:26:42 PM »
Juce malo jace duvao vetar ali to nas nije sprecio da idemo malo leteti.Ja sa Typhoonom a pajtosi sa Lil Ripperima  ;namig

Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #238 on: March 02, 2014, 09:10:25 PM »
Juce malo duvao.Danas malo vise......mnogo vise  mmmm

Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #239 on: March 05, 2014, 07:37:29 PM »
 (yay)   Konacno malo slobodnog vremena ,pa da isprobamo remontovani Speed XS.Nazalost kad sam krenuo u probni let, pocela kisica  :'(  Ako sam vec izaso , red je makar jednu bateriju isprazniti  mmmm    ( posle bilo sta da se brise krpom od vode,,,,,,ama bas sve ) Rezultati posle leta fenomenalni  (yay) (yay) (yay) I'll Be Back

Nije sramota učiti !!!