Author Topic: Becej snimci by Rajker  (Read 434657 times)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #15 on: June 15, 2013, 09:51:44 PM »
720p Kyosho Spree Sports M24 EP

Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #16 on: June 18, 2013, 01:20:01 PM »
Evo loseg podesenog aviona!Nazad kamera,napred upola laksa baterija,skroz poremecen CG.  :sljus

Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #17 on: June 21, 2013, 09:12:46 PM »
Danas podne,umesto da lepo odmaram u hladnoj sobi,ja izaso na zalivno sa jedrilicom na 38 stepeni.Al sam izgoreo,crven sam ko paprika.A sto je najbolje imam dve bele trake na prsima,gde je visio predajnik.Ispucao sam samo jednu bateriju,vezbao sam prizemljenje.Malo i vetar duvao,pa je bilo interesantno.Napravio sam oko 20 spusta,a evo neke najzanimljive.  mmmm

Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #18 on: June 27, 2013, 04:03:39 PM »
 mmmm
Danas sam konacno namestio na kacket kamericu dobro,da ne snima nii travu,nit nebo,nego bas let aviona.Etotiga sad snimak skace nenormalno.A kad sam imao na snimku samo travu i zvuk aviona,onda nije truckao ovako.E to se zove ono ,da nikad nije bas sve povoljno.Probao sam vec dva puta F18,tako da nije bas prvi Maiden flight ali eto  na trecem letu vec fino leti.Pa kad sam vec napravio snimak,postavicu,mada mi je zao da je loseg kvaliteta.


« Last Edit: June 27, 2013, 04:07:10 PM by rajker »
Nije sramota učiti !!!

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #19 on: June 27, 2013, 09:51:20 PM »
Rajker, čestitam ti na odličnom letenju novog modela i simultanom snimanju sa kačketa  :)aplauz Sve je odlično snimljeno a da si uspeo i da dobro letiš model. Videli smo i mini traktor od kojeg se nisi zbunio. Važno je da si probao i uspelo je. Sada možeš da vidiš da ne treba leteti daleko za neki demo snimak. Snimati u oblačnmo vreme je loše i za bolje kamere pa bolje je u sunčano vrene, jer je slika onda oštrija.  Za kvalitet sada ne brini, jer su kamere sve bolje i jeftinije pa ćeš imati još puno dobrih snimaka sa glave, naravno sa nekom boljom. Neki koriste malu digi foto kameru, koji može da snima kvalitetan video.


Ja sam rešio ovako sa kacigom i nišanom.
http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,625.0.html

Ovo već polako počinje da postaje standardna oprema boljih RC pilota i mogu da snimaju i ceo dan sve što vide. Polako će već biti i kamera ugrađeno u ram sunčanih naočara, a podaci će se slati direktno u "oblake". Ali o ovome negde drugde.

 ;namig

« Last Edit: June 27, 2013, 09:53:42 PM by tibeteagle »

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #20 on: June 28, 2013, 06:49:58 AM »
Hvala na podrsci,trudit cu se da odsad budu bolji snimci  mmmm mozda uzmem kvalitetniju kamericu  mmmm
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #21 on: June 28, 2013, 02:28:22 PM »
Ups !!!  :sljus :sljus :sljus

Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #22 on: June 28, 2013, 07:06:31 PM »
 (yay)

F 18 proba



Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #23 on: July 02, 2013, 07:15:37 AM »
 oo))

Vetar ovih dana bas duva redovno,a i ja radim po 12 sati.  (___) Stigla mi nova kamera,sinoc sam morao izaci,(doduse malo kasno)probati ,kako to funkcionise.Vec je pocelo zalazak sunca pa su uslovi bili pri kraju za dobar snimak,al evo ipak sam napravio jedan mix od tri leta.Kacket metoda i dalje dobro funkcionise,samo ne trebam tako daleko otici sa avionima iz vidnog kruga,pomalo se gubi na snimku,ili je to dejstvo predvecerja.Ostaje da proverim,i da napravim snimak recimo u popodnevnim satima. mmmm

Nije sramota učiti !!!

Offline rajevic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 460
  • Jumper T16 Pro with EdgeTX
    • Rajevic
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #24 on: July 02, 2013, 09:28:36 AM »
Jel ovo snimljeno 808 #16 v2 kamerom sa D lenss-om ??

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #25 on: July 02, 2013, 10:14:20 AM »
Jel ovo snimljeno 808 #16 v2 kamerom sa D lenss-om ??
Da bas taj model
Nije sramota učiti !!!

Offline rajevic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 460
  • Jumper T16 Pro with EdgeTX
    • Rajevic
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #26 on: July 02, 2013, 01:30:25 PM »
Pretpostavljam da je kupljena na ebay-ju. Koliko te je izasla sa svim troskovima???

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #27 on: July 02, 2013, 09:49:37 PM »
Pretpostavljam da je kupljena na ebay-ju. Koliko te je izasla sa svim troskovima???
Uzeo sam od jednog clana ovog foruma,jer je on uzeo sebi dva komada.Jedna je bila na prodaji pa sam rezervisao odma,jer znam kvalitete ove kamerice.( otp 45 E )
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #28 on: July 02, 2013, 10:30:33 PM »
 (:sok:) kako dobre snimke pravi 808 16 v2

Danas predvece,opet proba nove kamere.Sad sam kacio na jedrilicu na mom Junioru.Prvo sam samo napravio jedan krug a zatim sam ga pustio malo vislje.Nisam smeo ici jako u vis ,jer sam primetio da predvece,rano ujutru nekako se gubi iz vida avion brzo.Svidja mi se kakve snimke pravi,u orginalu su jos bolje.Ovaj tube malo pokvari kvalitet kad se postavi video al 720p kvalitet je vec za uzivanciju.Tolko sam se zaneo snimajuci,da sam ispraznio bateriju(zadnji snimak)pa sam morao odma da sletim. mmmm










Nije sramota učiti !!!

Offline rajevic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 460
  • Jumper T16 Pro with EdgeTX
    • Rajevic
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #29 on: July 02, 2013, 11:03:10 PM »
Moze jedna fotka kako si ga ucvrstio za avion i dali si razmisljao o anuliranju vibracije aviona ???