Author Topic: Becej snimci by Rajker  (Read 434808 times)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1275 on: October 08, 2018, 09:36:09 PM »
Lepo. Jako lep model. Skoro videh da su ugasili sajt gde su ga nekada prodavali. :/
Pa da ,,neznam zasto ugasili,,mada i Martina jedva sam mogao kontaktirati na email     Martin Bilek <info@ypsi.cz>  mozda samo nesto menjaju pa ce biti nanovo ali pod drugim imenom  mmmm
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1276 on: October 20, 2018, 06:04:27 PM »
 mmmm i jos malo vezbe sa stelovanjima  oo))


                                           
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1277 on: October 31, 2018, 07:36:12 PM »
Konacno nastelovani  skoro 100% 


                                                       

 e sad sam uzeo nove propelere (geprc),,, ajmo opet stelovati za koji dan  :big smile
Nije sramota učiti !!!

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1278 on: November 04, 2018, 07:44:59 AM »
jel se to tebi trese kamera li si loše se igrao sa pid-ovima? Trese ti se quad kada propada.

Pid-ove danas malo ko namešta jer postoje kojekakvi filteri i ostala čuda tako što jedino što preostaje da se namesti jesu super rate i rc rate....
The ground is the limit (or a water)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1279 on: November 04, 2018, 09:53:15 AM »
jel se to tebi trese kamera li si loše se igrao sa pid-ovima? Trese ti se quad kada propada.

Pid-ove danas malo ko namešta jer postoje kojekakvi filteri i ostala čuda tako što jedino što preostaje da se namesti jesu super rate i rc rate....
Zao mi je dati pare za neke dobre elise,ionako ne znam jos professionalno  lol  leteti,pa onda ni stelovanje ne pomaze (ili ne znam nastelovati)bas.Mogu ti reci da sam se igrao sa pidovima, taman nesto nastelujem sto mi je po volji,onda vidim nesto drugo opet ne stima,.Malo mi je vec postalo i dosadno to stelovanje,ili trebam rukovati drugacije,da ne smanjim gas skroz do min. ili  mmmm.Filtere ne smem jos iskljucivati a ni engleski mi nije bas ,plasim se i da motor ne sprzim,mada sva videa o stelovanjima sam ispratio pogotovo od Joshua Bardwell.E sad jos nisam ni spominjao da pisu komande u CLI sto mi je spansko selo skoro  oo)) A i ovaj betaflight su sad vec iskomplikovali,uvek nesto dodaju,pa opet nesto drugacije treba stelovati.No bice to jednog dana sve ok (bar se nadam) mmmm ;namig Najveci problem je sto nemam vremena samo vikkendom,Sto zapamtim subotom,naredni vikend zaboravim,ili sj..e vreme pa izostane sledeci vikkend.Trebalo bi puno vise vezbati,ali sta je tu je.
« Last Edit: November 04, 2018, 10:14:17 AM by rajker »
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1280 on: November 08, 2018, 03:31:30 PM »
 mmmm       
                           
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1281 on: November 17, 2018, 06:15:01 PM »
Stigla nova ptica u moj kraj  :)aplauz uskoro prvo poletanje,,,samo da vreme bude malo bolje


                                                                                      
Nije sramota učiti !!!

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1282 on: November 23, 2018, 10:30:17 AM »
KAo dobre možeš razmatrati HQ ili dalprop elise. Ja sam vozio do sada dalprop ali sada sam naručio kod kineza geprc i kinkong, stigla su oba paketa i mogu ti reći da mi ove kinkong sada se zovu nešto ladrc ili slično najviše podsećaju na dalprop.
Što se tiče pidova sada je sve to toliko ukomponovano sa opremom i firmware.ima da nemaš potreba ništa da čačkaš osim ako imaš akcionu kameru i ona pravi probleme u letu. NA snimcima se vrlo često treskanje slike može dobiti i od vibracije kamere same u toku leta i to od vazduha. Propwash je efekat koji jako lako može da se stvori kada propadaš posle naglododavanja gasa pa na početku počneš da se krećeš kroz svoju struju vazduha koju si napravio sa elisama..
Ja sada čekam kiss fc pošto su sada svi se zaludili sa njim. kažu da je staviš podesiš nešto malo i letiš....
KAd stigne javljam utiske. Mada sam ja uzeo kiss f7 a većinom se ovde vozi f3. POstoji jedna firma koja je otkupila licencu od flaydina oni prave FC-e sa kiss komponentama ali i sa PDB-om na sebi i sa OSD-om.
https://www.banggood.com/Kiss-iFlight-Flyduino-Kiss-Licensed-AIO-Flight-Controller-F3-Built-in-PDB-OSD-5V-BEC-for-RC-Drone-p-1346918.html?rmmds=search
POšto kiss f1 nema pdb i osd. Mada sada na kamerama imaš osd sa sasvim dovoljno podataka...
JA pidove ne diram ali i ne kačim akcione kamere nego što simim kada hoću snimam na dvrt. SAda pecam onaj VTX sa dvr-om da ne snima smetnje nego dirket ono što se vidi sa kamere za fpv a to je onaj akk
https://www.akktek.com/products/vtx/infinite-dvr-vtx.html
The ground is the limit (or a water)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1283 on: November 23, 2018, 03:30:14 PM »
Pa lepo je to,ides na bolje,savremenije.
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1284 on: November 27, 2018, 08:53:43 PM »
5 godina sa vama  ;namig

Nije sramota učiti !!!

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1285 on: December 05, 2018, 06:47:47 AM »
 :)aplauz Ako se neko z aovih 5 godina naleteo to si ti.....
Scena na 028 je za medalju....
The ground is the limit (or a water)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1286 on: December 05, 2018, 08:43:48 AM »
:)aplauz Ako se neko z aovih 5 godina naleteo to si ti.....
Scena na 028 je za medalju....
:big smile  (res) ;namig
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1287 on: December 08, 2018, 04:08:14 PM »
 :)aplauz poletela nova ptica  ;namig

                                                           
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1288 on: April 09, 2019, 09:24:20 PM »
 mmmm nesto malo od mene  (pijanoo)

                     
« Last Edit: April 09, 2019, 09:26:43 PM by rajker »
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #1289 on: August 23, 2019, 09:03:32 PM »
Ajd nesto novo da probamo :

Nije sramota učiti !!!