Author Topic: Becej snimci by Rajker  (Read 434697 times)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #975 on: November 03, 2015, 04:17:16 PM »
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #976 on: November 03, 2015, 04:20:24 PM »
Poteške su te baterije za tako nešto.
Ne bi trebao da stavljaš više od 1400 mAh jer su sve ostale dosta teške.
Ja letim 6x45 trenutno 3s sa emax motorima 2204 i baterije su 1300 i 1400 mAh
Kada dodaš gas, prema gore quad ispali kao raketu.
Znam,samo sam morao s necim da ispraznim vec neke baterije koje su stajale,(pazi stajale,,,,,,jesam to ja reko,,,,,kod mene max 3-5 dana ako se ne prazni neka baterija   lol lol lol )pa sam probao na 250.Inace letim sa 1300mAh.
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #977 on: November 04, 2015, 11:18:41 AM »
 mmmm  F5J 400 - dual cam - just a simple sailing about 350m in Nov.

Nije sramota učiti !!!

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #978 on: November 04, 2015, 04:22:32 PM »
 :)aplauz Vidi kako kamera anulira krivinu zemljine kugle na horizontu i još ga krivi na suprotnu stranu...
The ground is the limit (or a water)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #979 on: November 04, 2015, 05:08:05 PM »
:)aplauz Vidi kako kamera anulira krivinu zemljine kugle na horizontu i još ga krivi na suprotnu stranu...
Pa da ,,,ovaj mobius sa socivom koja daje najblaze zakrivljenje,,,to je tip A.  Interesantno ako ne stoji u horizontali onda malo krivi sliku,,i to dole ako ides gore ,ako ides dole krivi ga nagore.(uglavnom je to u tim trenucima kad pumpa jedrilica,,,a juce dva mobiusa u isto vreme poremetio  malo CG ). Ja nisam ni primetio,,,a bas sam kliknuo na trenutak kad je nagore krivo screenshot slika  mmmm
Nije sramota učiti !!!

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #980 on: November 04, 2015, 07:55:38 PM »
Šteta mogla su deca malo geografiju da uče... :big smile
The ground is the limit (or a water)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #981 on: November 06, 2015, 12:37:35 PM »
malo vezbe opet,ali nekako nije bas islo dobro,mora da je nesto bilo u vazduhu  :big smile

Nije sramota učiti !!!

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #982 on: November 06, 2015, 02:59:01 PM »
malo vezbe opet,ali nekako nije bas islo dobro,mora da je nesto bilo u vazduhu  :big smile



Pa šta kukaš, treći let sa njim i ide jako dobro ! :)aplauz
Malo te jebe taj izrovan put, ali ga lepo sletis.. samo pazi da ti te neravnine ne sjebu servo RUDD...
Ja inače. te elektronike nevolem... ali su početnici oduševljenim sa istim... u stvari ne volem SAFE kod aviona, pa ni PANIC... nekako se valjda nismo naučili jedno na drugo, a nisam ni pokušavao.. Nekako mi draže da ja letim avion, umesto elektronike... pa ako mu je sudjeno da ga zakucam, neka...
Ali AS3X jako pomaće, pogotovu kod malih i mikro aviona, to je OK, zato što ga samo koriguje da leti ravno, ali ne i ostalo...
Na ledjima ti leti mirno i stabilno i to je  :)aplauz, još da savladaš krugove i 8 naopačke, ogroman  :)aplauz

 ()-()
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #983 on: November 06, 2015, 03:54:30 PM »
Hvala Zajko na lepim recima,,,i bodrenju.     (res)   Bas sam tu negde napisao pre neki dan da me pocinje malo nervirati ili bolje receno smeta ta elektronika.Panic dugme dosad probao 4 puta ali nijednom nisam imao potrebe za njim (jos) Onaj Agility mod mi nikako ne vredi jer sta god radio on ga koriguje.Kod prvog leta sam probao i resio da ga vise ne koristim.3D mod je super i valjda najmanje pomaze elektronika pri letu.A Stabil mod je isto dobar ,,,samo fabricki namesteno jako mali hod elevatora naspram ostalih.Ako ne budem promenuo prijemnik na obicni,,,trebao bi preprogramirati ,pa valjda onda nebi ni vibrirao rep u 3D modu cak i na cetvt gasa.Ta fabricka podesavanja su malo preterane za mene,,,a mozda sam  ja takav pilot,da mi malo smeta,ako ne mogu ponekad jurcati.Recimo u 3D modu polako dignem u vis sa nekom figurom,a posle ga slobodnim padom skoro bez gasa spustam,pocne vibrirati rep.E sad onda ili ne treba ovakve manevre izvoditi ili jednostavno treba na momenat prebaciti prekidac u drugi (stabil ) mod.Ma polako ice to sve,,,,,samo da vreme posluzi jos malo,,,mada onaj letnji put me  (___) strasno.A da umalo da zaboravim.Kad sam pisao da nije bas islo,,,,to se vise odnosilo na mene,,,dok sam verglao bajs do takozvane piste,stalno sam imao neki osecaj da cu slupati avion,,,zbog toga skoro da nisam ni poleteo taj dan.  ;namig
« Last Edit: November 06, 2015, 04:08:37 PM by rajker »
Nije sramota učiti !!!

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #984 on: November 06, 2015, 06:03:49 PM »
Uzivaj, ti si od retkih koji uzivaju u ovom hobiju i sto je jako bitno cesto letis.. ostaje u prstima... Nemoj jos da skindar taj Rx, probaj da ga reprogramiras kako tebi odgovara, podesi svoje parametre, to moze i fercera ... ti nisi pocetnik  ;namig ;namig
 ()-() (<--)
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #985 on: November 09, 2015, 05:56:49 PM »
 ;namig malo opet vezbali,,mada kako vidim trebat ce tu dosta baterija jos da se istrosi  mmmm

Nije sramota učiti !!!

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #986 on: November 10, 2015, 02:41:44 PM »
malo vezbe opet,ali nekako nije bas islo dobro,mora da je nesto bilo u vazduhu  :big smile



Ovo je super,svaka cast  :)aplauz
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #987 on: November 10, 2015, 04:32:49 PM »
malo vezbe opet,ali nekako nije bas islo dobro,mora da je nesto bilo u vazduhu  :big smile



Ovo je super,svaka cast  :)aplauz
Hvala  (res)
Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #988 on: November 10, 2015, 08:48:19 PM »
 mmmm Hummer dobio osvetlenje  ;namig

Nije sramota učiti !!!

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2403
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #989 on: November 10, 2015, 08:50:01 PM »
Hummer osvetlenje nastavak  ;namig
Nije sramota učiti !!!