Author Topic: Becej snimci by Rajker  (Read 441430 times)

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1116
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #855 on: August 18, 2015, 09:48:57 PM »
U pravu si.....

Idemo dalje

 (pijemo)
\\\" Sve sto leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER

Offline tutko

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
  • I live for fly,l fly for live
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #856 on: August 18, 2015, 10:28:33 PM »
Bravo Ivane kralju slazem se sa tobom u potpunosti  (pijemo)
Prebukiran je forum Rajkerovih snimaka !!!  Ali iskren da budem mozda ima par sekundica zanimljivih delica  :hehe :hehe
Rajker sorry ali puno istih snimaka,istih letova, ma sve isto pitam se dosadi li tebi ??? Msm. Znam odgovor NE. :hehe :hehe ali eto nasli smo se ivan i ja da pokusamo da te zamolimo da ne prebukiravas forum.. ako ima jos neko aj da sastavimo neku peticiju,molbu nzm.. 😆😆

Offline Asterix

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 98
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #857 on: August 18, 2015, 11:27:47 PM »
Njegova je tema, moze kaca sta hoce, ako njemu nije dosadno da kaca snimke, neka kaca. Bezveze je komentarisati to sta on postavlja svoje snimke, ok je komentarisati neki snimak, ali stvarno je bezveze kritikovati coveka sto u svojoj temi kaca svoje video snimke jer je to nekome dosadno da cita tj gleda.

Niko vas ne tera da citate i gledate sto vas ne interesuje. I mene ne interesuje ovde 70% foruma ali nekoga interesuje, zbog toga naravno necu nikome zameriti ko sta pise i koga sta interesuje.

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #858 on: August 19, 2015, 07:43:25 AM »
 mmmm postao ja drzavni nepriljatelj No.1  mmmm  (:sok:)
Nije sramota učiti !!!

Offline dusan.milenkovic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 449
  • Dzaba ste krecili...
    • Monster Photography
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #859 on: August 19, 2015, 08:57:30 AM »
PRAVDA ZA RAJKERA!!!

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #860 on: August 19, 2015, 09:13:20 AM »
Ma samo snimaj i uzivaj, ima ko gleda i ko prati jer se na tome uci.. :) (pijemo)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #861 on: August 19, 2015, 02:22:29 PM »
Okomiste se na čoveka bez ikakve potrebe.
Koga zanima neka gleda. koga ne neka ne gleda.
Meni je par snimaka bilo fenomenalno posebno oni letovi iznad reke i u prirodi....
Čovek uživa u tome pustite ga nije vam ništa skrivio.
Bar se on naleteo ako niko nije što ima i kao dokaz na ovom forumu.
Samo napred leti i kači bole te.
U svakom slučaju svi video snimci su sa YT-a tako da ne zauzima prostor na forumu odnosno serveru.
Čoveku svaka čast što ima vremena da svako svoje iskustvo sa nekim letom podeli sa nama. Ipak treba taj snimak prebaciti, uploadovati....
Meni je samo žao što niko ne kači neki 3D let sa nekim modelom bilo da je to helikopter ili avion, multikopter...
Pa svi snimci posebno sa onih livada gde se sastajete izgledaju monotoni. Modeli su lepi ali kao da niko nema m..a da napravi neku ludu stvar osim što se preleti nisko, sleti na travu i doda ponovo gas kako bi se poletelo.
Ja nemam pojma sa 3D letenjem i to odmah priznajem. Znam tu i tamo neku akrobaciju sa 250 klasom i ponekim avionom ali mi je jako žao što oni koji možda imaju neku reputaciju kao dobri letači lete 3D avione tako što polete koji krug, eventualno neki rol...
Isto je i sa helikopterima....
Nemojte se sada naći uvređenim ali takve stvari doprinose posećenosti ovog foruma.
A pošto ovoga nema ili ga ima u tragovima onda su ovi rajkerovi letovi za uživanciju.
U ostalom usras.o čoveku temu bez potrebe.

The ground is the limit (or a water)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #862 on: August 19, 2015, 08:42:10 PM »
 :big smile  Nek kaze ko sta hoce,,,,ja sam danas presretan   2eaa   2eaa   2eaa  Oborio sam svoj rekord visine sa jedrilicom prvo 420m pa 430m.Sledeci cilj je 500m ako me oci posluze i ako me ne fiknu sa ovog foruma.

 (a bice i video sa te visine)  (photograf)

Nije sramota učiti !!!

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #863 on: August 19, 2015, 08:43:24 PM »
Svaka cast!  ()-()
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #864 on: August 19, 2015, 09:50:04 PM »
@Rajker nastavi da pises,redovno gledam ovu temu jer je jedna od najzanimljivijih.

Porucio bih svima koji sad nesto hejtuju da treba da budu srecni sto uopste postoji covek koji ima volje i vremena da sve ovo radi,ne znam za druge ali meni je ova tema dosta pomogla pogotovo kod modela aviona koje si ti radio na pocetku.

 (res)  (<--)
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline uros2002

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 469
    • https://www.facebook.com/RC-modeli-1688376258042085/timeline/
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #865 on: August 19, 2015, 10:10:03 PM »
Svaka cast i nastavi samo.

Za razliku od nekih ima i nas kojima se ovo svidja.

Samo napred (<--) (<--) (<--) (<--)

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #866 on: August 19, 2015, 10:47:15 PM »
Da ne nabrajam,,,hvala onima koji me podrzavaju  (res)  ,,,a ostalima  mmmm i njima hvala na komentarima.Ko ne trpi negativne kritike taj dobre kritike ne zasluzuje  ;namig
Nije sramota učiti !!!

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #867 on: August 19, 2015, 11:13:10 PM »
Ja glasam za Rajker-a
ex pseudonijum: sova

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #868 on: August 20, 2015, 01:54:49 AM »
Pa nije ovo prvi put, ako se dobro secam... prvi put je bilo bezuspesno... a Majka mu stara... bit ce i sada....
Svasta nesto ima ovde suvisnog, ovo Rajkerovo je bar u skladu sa namenom foruma.. kad bi se sve to poseklo Forum bi definitivno bio  (rip..)

Ali posto si medju retkima koji se vrlo aktivno bavi letenjem i RC hobijem.... (res) :)aplauz

 (<--)()-()
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Becej snimci by Rajker
« Reply #869 on: August 20, 2015, 11:34:13 AM »
Imenjače za podršku da i dalje marljivo gradiš, letiš, maziš i snimaš svoje male zmajeve, šaljem ti ovaj mali klip.



Svi mi RC modelari na neki sličan način pripitomljujemo i igramo se sa svojim malim veštačkim zmajevima, kada već nemamo prave. Kinezi kažu da zmaj živi u nama i od njega zavisi naše zdravlje. Pa želim i svim drugim modelarima da se lepo ponaša sa svojim zmajem, da ga poštuje i da mu dugo čuva zdravlje.

Ih, baš glasi kao nedeljni želje i pozdravi.  lol

Na klipu poznatog mladog kompozitora i šoumena violiniste Alexandra Rybaka, upotrebljeni su kadrovi iz animirarog filma How To Train Your Dragon, od kojih već ima više epizoda.



Da podsetim da i u Anim. filmu Avatar zmajevi igraju važnu ulogu.

Zmajevski pozdrav!

 (pijemo)