Author Topic: Poleteo Blade 300X !  (Read 2535 times)

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Poleteo Blade 300X !
« on: May 05, 2013, 11:38:54 PM »
Pre neki dan sam probao da letim heli.. i to mCPX2 i dopalo mi se odmah kako me je krenulo, juce/sinoc jos jedan samostalan let na aerodromu, iznad trave i savrseno, mislim za mene kao pocetnika, ali sam ga lepo cerao levo/desno, napred/nazad okrete iz ruddera... a onda je dosao danas cika Zuba, pa e malo posavetovao, pokazao mi foru sa baterijom i sa zupcanikom, koji sklizne kod udarca i pada o travu.. padao je par puta, ali nista ...
Pokazao Dr.Zuba nove vezbe i zaokrete, krugove za vezbu... i sve to super fercera, jedno 10 baterija i bice mnogo bolje...
Onda smo raspakovali jedan BLADE 300X, da ga Dr. proba, pa sam cak i ja malo pred kraj baterije, super stvar
evo neki snimak, kako majstor proba


Kaze Dr.Zuba da nakon 10-tak baterija moze da se leti malo mali mCP X2 malo 300X ...




« Last Edit: May 06, 2013, 12:16:21 AM by zajko »
RC Hobby Park, Mala IvanĨa, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: Poleteo Blade 300X !
« Reply #1 on: May 13, 2013, 09:16:29 PM »

    Ovo je prvi let sa ljutom masinom, i sve pohvale jer je ovo nova serija e-flite, elektronika je specrtrum+beastx, za te pare nemam reci, stvarno je dzabaske...

    Rep je ljut brz i precizan, sve je precizno, leti parekselans...                  (pijemo) (pijemo)