Author Topic: Heavy quad je sada Heavy hexa  (Read 2667 times)

Offline darko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 338
Heavy quad je sada Heavy hexa
« on: November 18, 2011, 06:58:44 PM »




Evo nakon jedne sezone letenja sa heavy quadom odlučio sam se da dokupim jos 2 motora i kontrolera i da napravim heavy hexu ! Iako sam davno nabavio opremu oklijevao sam sa razvaljivanjem quada jer je bas bio dobro ustimam a trebalo je dugo vremena i strpljenja da se dobije perfektan snimak !
Napravio sam novu konstrukciju koja je daleko urednija i ljepsa nego sto je to bio quad ! Svi kablovi su provučeni kroz AL profile, jedini izuzeta je esc koji je ostao napolju zbog boljeg hlađenje !
Vec sam isprobao hexu i veoma je stabilna u zraku a slika iz GH1 je perfektna ! Jos malo treba da se poigram sa setupom na vjetrovitom vremenu i da podesim parametre !
Eto toliko od mene i cisto da dam svoj doprinos forumu da ne zamre a neće sigurno !

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Heavy quad je sada Heavy hexa
« Reply #1 on: November 18, 2011, 08:16:12 PM »
 :)aplauz odlicno  (work) cinijica za salatu je izgleda neizbježan detalj na ovim spravicama.Da te dugo služi i da gledamo lijepih snimaka sa hexa  (pijemo)
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline darko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 338
Re: Heavy quad je sada Heavy hexa
« Reply #2 on: November 18, 2011, 09:28:52 PM »
:)aplauz odlicno  (work) cinijica za salatu je izgleda neizbježan detalj na ovim spravicama.Da te dugo služi i da gledamo lijepih snimaka sa hexa  (pijemo)

A tako sam je fino ofarbao i preuredio a ti odmah pa u rebra !
Bez salatare nema letenja, neizbježan detalj !