Author Topic: Dejan Dobricki  (Read 4027 times)

Offline Dejan Dobricki

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 380
Dejan Dobricki
« on: November 21, 2008, 10:36:10 PM »
Pa evo da se i ja predstavim posto vidim da se malo  na forumu pise ,kao sto i moj nick name kaze zovem se Dejan Dobricki zivim u Subotici imam 30 godina ( vec j.b.es) sa modelarstvom sam se poceo baviti sa nekih 10 godina pa sve do prve cigare ,piva ili ti puberteta onda sam umesto odlaska u klub i jurenja za modelima po livadi zamenio to sa odlascima u kafice  (pijemo) i jurenje cica ,ako nije bilo tako onda je sigurno bila pamet zaokupljena s njima a avioni su bili negde sasvim u stotom planu ,pocinjem opet da se bavim negde krajem devedesetih ali kratko (vojska)da bih u poslednje 4 ili 5 godina bas zapenio i to u RC modelarstvu koje me je oduvek privlacilo.
Moja ljubav su motornjaci bila i ostace nikada me nisu privlacila neka druga vrsta rc modelarstva ( jedrilice , camci itd)
ali opet ne kazem da je to lose samo da me neko ne razume pogresno ,kao klinac sam napravio par kruznjaka i par jedrilica da bih u rc modelarstvo usao sa midle stick-om na kojem sam se okalio tj naucio osnove rc letenja posle toga pravim fun fly sa kojim sam veoma uzivao u letenju mozda i ne bih ovo modelarstvo  voleo toliko da nije bilo tog modela uporedo nabavljam model swalow od cmpro-a sa kojim sam leteo par puta i dolazim do zakljucka da za mene nije F3A bar ne za sada ,zatim nabaljam flitonov inspajer 60  eeee to je vec bila druga prica ali tu sam se vec ozenio i to sveze!!!!!  a to vam je za modelarsvo ko kada vozite bicikl po betonu i sletite u dubok pesak ili blato  :hehe ako imate para i vremene nemate volje i tako u krug nikako da se poklope sve tri stvari zajedno no da se vratim ,odlican 3d model sada trenutno sastavljam funtanu x 100 od h9, a sto sam uvek tvrdio ma koliko modela ti u zivotu kupio gledaj da barem jedan pravis , pravim suhoja 26icu MX 1850mm model koji mi se i dan danas najvise svidja i eto sta jos da kazem mozda i to da sam jedan od organizatora fly for fun na palicu itd itd .











pozdrav
« Last Edit: November 21, 2008, 10:44:27 PM by Dejan Dobricki »