Author Topic: F-18 opet sredjen  (Read 4605 times)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
F-18 opet sredjen
« on: January 08, 2013, 09:03:13 PM »

    Moj f-18, padao 100 puta, lepljen 128 puta, dosao na servis.. prvo mu je otpao hladnjak sa esc-a,

 nasla ga je masina za kosenje trave posle mesec dana, obradjen stvaljen termo silikon, proban...











   sredjeno tezhiste i leziste baterije i to je to













  jeste krsh, al leti ko san...  evo malo i rezervne kolekcije fenova:





















   na kraju krajeva ovo je elecro jet topic, EDF, electro deducted fan, ovo jeste za ovde i ovo jesu

electro jet modeli, sa elecrto fen pogonom, ovde ne'spadaju propelerci koji lice na jet modele. Propeleri

su propeleri bili push ili pull i idu u propeler topic.. Moja Baba da je imala q bila bi deda...        :_D


                           (pijemo) (pijemo) (pijemo)                                (<--) (<--) (<--)

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: F-18 opet sredjen
« Reply #1 on: January 08, 2013, 09:22:21 PM »
Pa koliko si modela sredio za ovih par dana, onaj Mirce je mala maca za tebe, stancujes ih ko na traci  ()-()

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: F-18 opet sredjen
« Reply #2 on: January 09, 2013, 01:10:20 AM »
 
  Ovo su sve igracke i ima ih dosta, ali ovo sve zajedno nekosta koliko Mircetova tri tochka.. Voleo bih
da nesto moze da se proda, ali retko ko je uopste zainteresovan za kupovinu, generalno sve je na
prodaju, i sve jeftino ako nekog zanima.. 

   U pitanju je vrlo zabavna kategorija letilica, drugacije lete i ponasaju se, stalna borba sa nedostatkom
snage, figure se potpuno razlikuju, ima puno vise adrenalina, elektro-setapi moraju da budu parekselans,
fenovi su vrlo ne'efikasni potrisaci struje, mnogo trose a malo daju, ovo je kategorija koja nema veze sa
propelerima.

  Zao mi je sto nema vishe electro fan hobista, jer ovo je mnogo ludo i zabavno..        (pijemo) (pijemo)

Offline munjeviti

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 94
Re: F-18 opet sredjen
« Reply #3 on: September 19, 2013, 06:35:27 PM »
Svidja mi se  :) bitno je da se leti