RC MODELI HELIKOPTERA > PITANJA POČETNIKA O HELIKOPTERIMA

Kineski helikopteri - za i protiv!?

(1/15) > >>

Vaci:
Ljudi sta mislite o kineskim stvarcicama? Ja sam poceo pre godinu i po dana sa njima, i mogu vam reci da sam najbolje prosao tada. Pre toga nisam pipnuo nista na radio komande. A onda sam kupio Avatar Z008 4 ch IR sobni helikopter. Dusu smo mu izvadili, i ja i burazer i cale, i moji prijatelji. Bio je lupan treskan, maltretiran (tipa startuju motori a helikopter prevrnut), sta je sve jadnicko podneo... dok najzad posle nekoliko meseci motori nisu otkazali. Kostao je 3000din na kupindu, usb punjac, rezervne elise svih vrsta, srafciger i daljinski. Svasta sam kupio posle njega, ali mi je on bio najbolja investicija. Ne zahteva odrzavanje, prilicno brzo leti po sobi, ultra otporan na zlostavljanje ljudi koji se tek uce (ili jednostavno iskaljuju bes koji ne mogu na heliju od 500e :P). Ima stvari koje nisu ni za sta kod kineza, i ne bih ni kupio nesto sto ima manje od 4 kanala. Ali mislim da i kod kineza ima raznih bisera, i da je ovaj helikopter bio jedan od njih.

Sta vi mislite, koja su vasa iskustva?

englez:
Ja sam kupio HK450pro heli, dosta dobro. isti delovi sa Align 450

Vrlo zadovlan.

 :mhm

todor:
HK450 Pro jos jedan + za ovaj heli.
Aling delovi odgovaraju u potpunosti i ima dosta nadogradnje za njega
Pozzz

Vaci:
Ja sam vise mislio na one male jeftine igracke. HK450 je vec ozbiljan helikopter.

soprano:
Postoje razni tipovi i razne klase.To sto moze da se nadje kod nas veruj da skoro i ne vredi tih para.Naj bolje da se uveze iz inostranstva i to je dobra investicija.Ja sam skoro kupio ovde kod nas heli sa 4 kanala i nije leteo pola sata i otkazala je komanda.Najgore od svega sto mi reklamaciju nisu uvazili.
Povedi racuna gde i sta kupujes

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version