Author Topic: IMAC 2012  (Read 68672 times)

Offline losmi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: IMAC 2012
« Reply #90 on: October 07, 2012, 09:41:06 PM »
Fala,fala tebra  (pijemo)

Ma da u subotu smo se bas izludeli,da smo danas sva trojica bili kako ti kazes demotivisani za ludorije :D
Trebalo je u subotu snimati :D

Pozzz Losmi  (pijemo)


Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: IMAC 2012
« Reply #91 on: October 07, 2012, 09:56:16 PM »
Vratili se kuci zdravi i zivi, sve ok po putu bilo.
Sta da kazem, provod boli nemoze biti. U S. M. Sa losmira smo otkidali do daske i malo smo bili slabi sa energie. Sledeci put bolje da prvo bude takmicenje pa ondak otkidanje  :big smile
Steta sto motor na Ivanov Yak se nesto ukenjao ali ispostavilo se da leti stoput bolje sa sebar SU 30E  lol
Losmire, nisam bio mamuran vise od obicno :) zasluzeno si pobedio.  (pijemo)
Nemam zamerka u vezi sudjenja, klopa do jaja, druzba kao uvek. Bas mi je bilo drago da vas sve vidim opet  (pijemo)
 (pijanoo)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2172
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: IMAC 2012
« Reply #92 on: October 07, 2012, 10:04:36 PM »
Uhh bese odlicno. Rezultate sam objavio jos danas, ali zaspao sam za tastaturom pa evo sa malim zakašnjenjem i ovde:

http://rcfly.rs/sr/content/rezultati-takmicenja-imac-2012

Kao jedan od organizatora zahvaljujem se svima koji su došli da uzmu učešće i onima koji su došli druženja radi. Smatram da smo uspeli da uhvatimo poslednji voz pred lošije vreme i veoma sam zadovoljan kako je sve ispalo. I pored par propusta koje smo napravili, smatram da iz godine u godinu sve više napredujemo u ovoj kategoriji. Veoma sam zadovoljan odzivom takmičara i ljudi koji su došli druženja radi. Ove godine smo zakasnili sa objavom takmičenja pa dosta ljudi je jako malo ili nikako nije vezbalo za takmičenje, što svakako treba promeniti.
Oduševljen sam današnjim letovima pojedinih takmičara i nadam se da će imati motiv više da ubuduće još više praktikuju da rade na svom preciznom letelju.

Zahvaljujem se kolegama sudijama Lazi, Goranu i Slobodanu, kao i ostatku naše ekipe ljudi koji su nesebično pomagali i doprineli boljoj organizaciji.

Takmičarima čestitam još jednom na hrabrosti da izađu pred ovako stroge sudije.
 :big smile

Zaji i Ivanu hvala još jednom što su bili. Zajo kidaš freestyle i svaka čast što si nam pružio onakav performans u pauzama. (res) za Mareta i Losmija takodje, vrhunski 3D piloti.
 :)aplauz

P.S. magic, zaboravio si gospodina Mikulka-u iz Češke republike.
 ;)
« Last Edit: October 08, 2012, 12:07:42 AM by SABURO »
Nikola | rcfly.in.rs


Offline adam

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1460
Re: IMAC 2012
« Reply #93 on: October 07, 2012, 10:46:23 PM »
cestitam svim ucesnicima kao i organizatorima!!po slikama se vidi da je bilo bas dobro ,bas mi je zao da nisam mogao doci ali bice jos prilike za druzenje i takmicenje  (res) ()-()

Offline miša2002

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1201
Re: IMAC 2012
« Reply #94 on: October 07, 2012, 10:53:45 PM »
Uhh bese odlicno. Rezultate sam objavio jos danas, ali zaspao sam za tastaturom pa evo sa malim zakašnjenjem i ovde:

http://rcfly.rs/sr/content/rezultati-takmičenja-imac-2012
..........
:sljus
Da je ostao budan, link bi bio ovo:
http://rcfly.rs/sr/content/rezultati-takmičenja-imac-2012

 :mhm
#FFCC00

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2172
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: IMAC 2012
« Reply #95 on: October 07, 2012, 11:06:04 PM »
Nikola | rcfly.in.rs


Offline Miki Va

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 185
Re: IMAC 2012
« Reply #96 on: October 07, 2012, 11:27:54 PM »
Mnogo lepih modela i dobrih pilota ! Nisam ocekivao previse od takmicenja ali je ispalo skroz zanimljivo, svi su solidno odradili program a pobednik neizvestan do kraja .Na sve to predobar free style program u pauzama izmedju turnusa by Marko,Zajo & Losmi   :jaki: , a upecatljiv mi bio Nikolin (Saburo) pokazni Imac program,i onaj odlican noz na metar preko piste znaci kao nacrtan, bravo majstore  (res).

Hvala ljubaznim domacinima za odlicnu organizaciju ovog skupa i provod koji je zagarantovan na 13-om Maju !!!

Pozz Svima  (pijemo)

Offline djbojan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 644
    • Skycam
Re: IMAC 2012
« Reply #97 on: October 08, 2012, 12:00:03 AM »
E nek nam je bilo lepo,

evo vec se vreme pokvarilo, samo mi je zao sto nisam poneo nijedan model  :sljus aj rekoh bice guzva....


 Bravo za pobednika IMAC-a , a i ostale free fly ucesnike, moglo se videti, cuti i nauciti svasta.   (res)


Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: IMAC 2012
« Reply #98 on: October 08, 2012, 12:17:46 AM »

Sve pohvale, vreme nas posluzhilo, piloti sve bolji, lepo druzhenje, nije bilo shteta,
suljpa dva tanjira...

pa onda 3D ekipa: Zajo, Marko, i Savin Sinisha...  ostadosmo bez texta...            (pijemo) (pijemo)

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: IMAC 2012
« Reply #99 on: October 08, 2012, 01:38:57 AM »
Malo kasnije sam dosao, ali dovoljno da se vidim i popricam sa dragim ljudima i ufatim par kadrova odozgo :)


Offline losmi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: IMAC 2012
« Reply #100 on: October 08, 2012, 12:07:20 PM »
Tebra,Zajo sigurno moramo sledeci put prvo takmicenje pa onda kidanje inace ce da bude ko juce necemo biti u punoj formi za ludorije....

Uglavnom super je bilo juce,lepo druzenje,takmicenje je bile skroz ok,sudije takodje....a i organizacija na nivou :D

Pozzz Losmi  (pijemo)

Offline SloMi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 402
Re: IMAC 2012
« Reply #101 on: October 08, 2012, 02:18:37 PM »
Imao sam čast i zadovoljstvo da dam i svoj lični doprinos uspešno održanom takmičenju F3A, tako reći nezvaničnom prvenstvu Srbije. Čestitam takmičarima, posebno pobednicima, organizatorima, sudijama, pomoćnicima, donatorima i gostima. Verujem da su svi uživali makar kao ja, pa još i u Giletovom pasulju. Sve u svemu bilo je odlično, treba to ponoviti što pre.

Šta reći o letenju i takmičarima. Aktivno takmičara 14-1 (da ne basuziram), uz to bar još toliko sa modelima koji su ostali pored a i u prisutnim automobilima, pa oni koji juče nisu mogli da dođu,
to je već cifra od preko 20 uglavnom mladih željni dokazivanja i nadmetanja. Modeli neki baš za F3A, neki skala modeli, ali svi dobro opremljeni i vrlo ozbiljni. Nivo pilotiranja po mojoj oceni zavidan, neki mogu slobodano već danas na međunarodnu scenu, ne bi nas obrukali. Očigledno da puno lete i to se vidi. Disciplina odlična. To sve samo govori da evo posle trećeg takvog susreta na AD "13.maj" dolazi vreme da ovi naši skupovi prerastu u zvanična FAI takmičenja, pa da iduće godine to možda bude međunarodno prvenstvo Srbije u F3A, ali treba pažljivo odvagati sve "za i protiv" pa doneti odluku, jer to sve i košta. Naravno prvo
pitati takmičare, šta oni žele, i mogu ...

Bez obzira na sve juče sam proveo jako lep, i angažovan nedeljni dan sa prijateljima, i uvek ću se odazvati ovakvim skupovima da i ja doprinesem bar malo ... Ja lično pun sam pozitivne energije.

Pozdrav svima,
Dobro nebo, dobro letenje

Slobodan Midić 

Offline drjack

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1250
Re: IMAC 2012
« Reply #102 on: October 08, 2012, 04:35:41 PM »
Evo jos jednog video snimka sa Ampmastera nacinjenog pred sam pocetak takmicenja.
U odnosu na onu  privezak kameru, ovo je revolucija.
Ipak Yutoube je ucinio svoje + skinuo format sa 16:9 na 4:3 .
Izvinjavam se svim prisutnim za povredu vazdusnog prostora iznad publike.
Da Karaklic nije bio u kuhinji sa Giletom to bi me kostalo bar 3 piva...

« Last Edit: October 08, 2012, 05:03:20 PM by drjack »

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1543
Re: IMAC 2012
« Reply #103 on: October 08, 2012, 09:52:22 PM »
"Ко рескира, профитира" - рече Делбој и оде у недељу  на спортски аеродром "13. мај" на IMAC 2012 .

Временска прогноза за недељу је била веома неизвесна. Рескирали смо и профитирали...

за једно лепо такмичење,

за једно лепо дружење,

за један врло пријатно проведен дан.


Да се не понављам, све је већ речено, само да додам још пар фотографија.





















Задовољна и насмејана лица на крају дана.

Видимо се до године.

Offline mile

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 71
Re: IMAC 2012
« Reply #104 on: October 09, 2012, 10:08:38 AM »
Lepo  je Preško sa Delbojem ovo objasnio, ko je bio profitirao je. Ja bih dodao samo još za jedno veliko iskustvo. Ko je razmišljao da li da učestvuje i odustao, pogrešio je. Treba stati na crtu i videti koliko mošeš. Rezultat i nije bitan, bitno je osetiti atmosferu, bar za početak.
Još jedna pohvala Giletu za odličan pasulj. Aktivna vojna lica su ga proglasila boljim od vojničkog   :mhm. Jedini propust u celoj organizaciji je bio nedostatak kreveta posle ručka  :).

Za kraj ću se nadovezati na Preška:

" this time next year..."

Pozdrav.