RC MODELI HELIKOPTERA > HELIKOPTERI - IGRAČKE

TREX 100X - pitajte ako vas nesto zanima :)

<< < (6/6)

duke:
to mi nikako neide u glavu... ja sam uzeo od Vlade ovaj 911 i toliko sam ga se navozao da mi sad stoji na polici, on je bukvalno neunistiv i leti za sve pare... dodji do Sava Centra i dacu ti ga da se izigras pa mi ga vrati kad ti dosadi :) polomiti ga neces sigurno ....  (pijemo)  samo sto je on toliko lak za letenje da skoro pa i nema mnogo veze sa modelom , to je moje misljenje ... 

matted:
Pozdrav svima!

Kako se pominjao model V911 kao predlog za odabir, želeo sam da se uključim u pohvalim isti! Kupili smo prijatelj i ja ovog mališana i fantastičan utisak ostavlja! Stabilan, poslušan, neverovatno izdržljiv i otporan na greške. Uz malo igranja sa ovim, može se lepo postići rutina i dobiti na brzini i slično. (svakako za njega, ne za prave modele). Dakle, cena-užitak, fantastična opcija!

dusan.milenkovic:
Dobih i ja v911.... Ne mogu preneti utiske jer mi nikako ne uspeva da bindujem stanicu, i punjac ne radi.... Poklon je od drugara koji mi ga je narucio na DX.com pa sad ne mogu da se zalim njima....

dusan.milenkovic:
Eo ispravke.... uspeh nekako .... samo je trebalo zalemiti antenu na heliju i staviti ispravan kabl za punjac..... kinezi..... fina zezaliza, jos sad samo ja da naucim da je koristim..... baterije pune, pravac ucenje....

dejanr:
Da li neko zna gde bih mogao da naručim neke delove za TREX100S,naravno po mogućstvu da je poštarina za dž,pošto sam našao dosta sajtova da naručim ali me  poštarina košta više nego delovi ili možda neko ima delove za njega i ovde?

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version