RC MODELI HELIKOPTERA > HELIKOPTERI - IGRAČKE

TREX 100X - pitajte ako vas nesto zanima :)

(1/6) > >>

Vaci:
Kupio sam ovaj micro heli pre nekoliko meseci. Do sada sam ga slupao nebrojano puta. Sta mu sve nisam radio. Pre toga sam vozio samo koaksijalne, tako da je ovo prvi heli koji je zahtevao nesto malo vestine za letenje. U pocetku sam bio strasno razocaran onim sto je heli nudio za te pare (120e), i jos sam razocaran. Ali kako je vreme prolazilo shvatio sam da me je bas ta njegova nesavrsenost terala da ucim stalno nesto novo o helikopterima, da razumem kako rade, da ga popravljam, da ga nabudzim malo, i na kraju da steknem neku koordinaciju i vestinu letenja. Ne mogu da zamislim frustraciju kada bih toliko puta lomio neki veci helikopter, ovi mali bas prastaju greske. Super su za pocetnike.
Ako nekog nesto zanima o ovom helikopteru neka slobodno pita, jer sam ga upoznao do detalja. Hocu i da postavim nekoliko fotografija da se vidi koliko se moj razlikuje od originala, ali ne znam kako se ovde postavljaju fotografije. Moze li neko da me uputi?

englez:
Imam ja Trex100, kad poleti, mores brzo. Samo daj gas onda kad je u vastuk on smiri.

Kad ja privi put leti, samo idi desno, desno, desno. 

Plus rudder (tail) trim uvek trebete dosta levo

 :jaki:

Vaci:
Ma kada sam ga isprobao napolju novog iz kutije bio je uzas. Nisam ja bio ne znam koji pilot, ali mehanicki je bio odradjen jako lose. Prvi mod koji sam mu uradio je da mu isecem flybar tegove na pola, i da obrusim flybar tako da ima veci hod gore-dole. Zbog malog hoda svaka nagla promena pravca bi se zavrsila nekim cudnim naginjanjem i poniranjem helikoptera.

englez:
Imas 2 posicia sa flybar links, Jeden leti malo smiri na drugi.


yu7zex:
Ovde ti se nalazi uputstvo za postavljanje slika.

http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,4.0.html

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version