Author Topic: Helikopter za 15 eura  (Read 3707 times)

Offline boca55

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 233
Helikopter za 15 eura
« on: December 25, 2008, 11:04:04 AM »
Pre par meseci sam bio na Evropskom prvenstvu magnetnih jedrilica klase F1E u Nemačkoj u mestu Wasswrkuppe. Po povratku sam svratio u Nirnberg u prodavnicu "Conrad electronic" da pogledam sta ima. Tamo sam kupio Silveritov indoor helikopter koji je bio na akciji. Sa cene od 19,99 evra pao je na 14,99 evra. Kad sam doÅ¡ao kući probao sam da ga letim i za divno cudo to je prvi helikopter koji sam poleteo i letio. Prethodni heli  "Lamu" sam  nekolko puta lupao i nisam ga leteo vec sam ga prodao Kremi dok je jos za prodaju. S ovim sam se slatko zabavio. Ne sluÅ¡a baÅ¡ najbolje ali sistem je sledeci: Helikopter vuče stalno u levo a ti ga ispravljaÅ¡ palicom u desno i istom mu dajeÅ¡ desno. Sa gasom na levoj palici moraÅ¡ biti jako fini jer je jako osetljiva. Nikako nesmeÅ¡ naglo da oduzimaÅ¡ gas jer pada ko kamen. JoÅ¡ jedna dobra osobina ovog modela je Å¡to ga ne mozeÅ¡ polomiti. MozeÅ¡ sa njim da lupaÅ¡ kolko hoceÅ¡ po zidovima i podu i niÅ¡ta mu neće biti.
Evo i filma kojeg sam snimio juče.

« Last Edit: December 25, 2008, 01:11:58 PM by boca55 »

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Helikoper za 15 eura
« Reply #1 on: December 25, 2008, 12:40:45 PM »
Odlicno izgleda. Mada je malo skup... :_D

Offline Matić Dragan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 273
Re: Helikopter za 15 eura
« Reply #2 on: December 25, 2008, 01:40:43 PM »
imao sam nesto slicno mislim da se zvao pico z ili tako nesto. kostao je oko 2400 din ali je vredeo toliko. odlicna spravica za zezanje po sobi dusu dalo u ove hladne dane. jedino mu smeta promaja i sunce zbog IC komande.
ex pseudonijum: mat