Author Topic: Drugara priveli na informativni zbog multirotora, i zbivanja na stadionu..  (Read 22554 times)

Offline Ivan Milenkovic

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 91
Drugara mi jutros priveli na informativni razgovor i drzali ga 40 minuta, ispitujuci ga sve sto zna o multirotorima, u svetlu desavanja na utakmici na kojoj je neki fantom nosio zastavu, i izbila je neka frka, koja nas se uopste ne tice, jer niti pratimo fudbal, niti nas zabole za takve dogadjaje..

Ali, ljudi, cekajte da se zapitamo na tren: kako je moguce da su dosli do njega i da su ga odveli tek tako u stanicu? Ja sam verovatno sledeci.. Imamo F550 koji uopste i nije fantom, ali su ga izmaltretirali samo tako, dosli na vrata i samo "kreni sa nama". Ne znam zaista u neverici sam jos uvek..  mmmm


Offline djgorandj

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
  • www.rcavioni.com
Sta li je sa Vladom RCSRBIJA  (<--)

Offline raddde

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
to je za njih NOVA materija....

to nije uradio jedan covek....

bio tamo...
tko lijeti,
vredi

Offline Ivan Milenkovic

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 91
Odmah sam pomislio na ljude koji se bave time profesionalno duze vreme, posto su se izgleda postavljala pitanja gde se to iznajmljuje, kako radi, da li moze da se programira itd.. Ja sam i dalje u neverici da su dosli do mog ortaka, odakle im uopste taj info, niti se covek bavi time nesto ozbiljno, niti nista, a heli je ionako moj, tj kod mene, i ja letim. Evo samo cekam da cujem "kuc,kuc"  4e

Offline cakra

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 269
Stvarno neverovatno...
eto nama zabrane letenja u naseljenim mestima...
????

Offline raddde

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
cekaj ,moraju prvo da uhvate pocinioce....
onda ce da zabrane
tko lijeti,
vredi

Offline Ivan Milenkovic

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 91
Prvo da saznaju uopste sta je to, posto mislim ni sami ne znaju o kakvim se letelicama radi. Okej, neka saznaju, ali da inspektori privode ljude bez ikakve osnove ili naloga, umesto da malo potraze po internetu, ili nesto, a ne da privode nevine ljude, i ispituju tipa: jel ti neko albanac u porodici i slicno.. budalastine.. nivo inteligencije - 0

Offline Milos 94

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 453
Standardna policijska procedura kod nas i u svetu. To isto rade lovcima koji imaju optičke nišane (snajpere) kada je reč o atentatima snajperskim puškama ...

Offline nebeski

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 386
Ja se pitao otkud bas na nasem forumu najmanje komentara kad ono izgleda svi na informativnim razgovorima  (kush)   mmmm

Offline doajen

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 100
Ivane,
a i ostali; mi Dortjolci smo cudna fela pa reagujemo ponekad vrlo brzo i podosta impulsivno. Mora se priznati da to ponekad moze da bude i stetno, i to veoma, pa bi ja, recimo manje "talasao"; posebno kada je u pitanju policija!
 Pustimo da svako radi ono sto misli da mu je "ciniti" ili ne "ciniti"; a mi da na to ne reagujemo! Znas onaj vic ..."dok ja dokazem da sam zec, odoše..."

Sta mislis dali je stari Dortjolac u pravu ili nije?

P.S. Zaboravih, da spomenem jednu opšte poznatu informaciju, policija sa QuadroCopter -ima uveliko i poodavno kontrolise saobracaj sa Novobeogradskih nadvoznjaka i drugih pogodnih mesta u gradu /postoje i snimci na javnim medijima!!!/, prema tome znaju sta je to, veruj mi! Dakle najbolje je ne talasati.
Srdacan pozdrav, Srele

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Drugara priveli na informativni zbog multirotora, i zbivanja na stadionu..
« Reply #10 on: October 15, 2014, 03:09:36 PM »
Aha, sada sam ukapirao o čemu se radi-lo.  (:sok:)



Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: Drugara priveli na informativni zbog multirotora, i zbivanja na stadionu..
« Reply #11 on: October 15, 2014, 03:39:32 PM »
Ja mislio neki lik pustio da snima utakmicu,kad ono zastava-pa skoci Mitrovic-pa nastade haos,zna li neko gde je Phatnom zavrsio? 
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline raddde

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
Re: Drugara priveli na informativni zbog multirotora, i zbivanja na stadionu..
« Reply #12 on: October 15, 2014, 04:27:21 PM »
neki maskirani huligan ga je izneo na istok
tko lijeti,
vredi

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Drugara priveli na informativni zbog multirotora, i zbivanja na stadionu..
« Reply #13 on: October 15, 2014, 04:57:09 PM »
Novine pisu kako je fantomom upravljao onaj siptar iz loze. Ja cisto sumnjam u to, posto je "mnogo lepo" leteo (bar se meni tako cini posto nisam "multikopterovac").
Mislim da je neko iz "publike" to radio.

A drugu koji je bio na "informativnom razgovoru" drzim fige i zelim sve najbolje !

Offline banbo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 612
Re: Drugara priveli na informativni zbog multirotora, i zbivanja na stadionu..
« Reply #14 on: October 15, 2014, 05:28:25 PM »
Ja ne znam odakle ste ti i tvoj drugar, al ne verujem da ce sad ici redom od vrata do vrata multikopterasa da proveravaju da neko nije leteo ili iznajmljivao letelicu. Ako je neko odneo na istok od navijaca, kako nisu videli na izlazu da nosi letelicu i oduzelu mu je? Ko zna ko je, zasto je i kako je ovo organizovao, samo se nadam da ce to brzo doci na videlo. I naravno da ce ovaj put okriviti drugu stranu a ne nas.
Make things as simple as possible, but not simpler.